Blog kliniki Stomatologia Zwycięzców

Wizyta u dentysty – fakty i mity

13 grudnia 2019

Wokół wizyty u dentysty narosło wiele mitów, które skutecznie zniechęcają do regularnego odwiedzania stomatologa i korzystania z nowoczesnych zabiegów. Warto więc oddzielić fakty od nieprawdziwych informacji, by bez obaw poddawać się leczeniu stomatologicznemu.
Jak prawidłowo dbać o zęby — higiena jamy ustnej

24 listopada 2019

Troska o zdrowe i piękne zęby zaczyna się w warunkach domowych. Już od najmłodszych lat jesteśmy uczeni tego, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
Usuwanie ósemek, czyli zębów mądrości – informacje o zabiegu

28 października 2019

Mimo że „ósemki” nazywane są zębami mądrości, zwykle ich pojawienie się w jamie ustnej zwiastuje kłopoty. Dlatego dentyści zwykle zalecają usuwanie ósemek, gdy tylko się pojawiają. Dowiedz się więcej o zabiegu i jego przebiegu w gabinecie Stomatologia Zwycięzców w Stargardzie.
Leczenie kanałowe zęba w gabinecie stomatologicznym

18 października 2019

Leczenie kanałowe często jest ostatnim rozwiązaniem, które pozwala uchronić się przed ekstrakcją zęba. Chociaż kojarzy się z bólem i dyskomfortem, tak być nie musi. Sprawdź, jak przebiega leczenie endodontyczne.
Dentysta dla dzieci – pierwsza i kolejne wizyty

18 lipca 2019

O zdrowie uzębienia należy dbać o już od najmłodszych lat. Od kondycji mleczaków – mimo tego że wypadną – zależy stan zębów stałych. Tymczasem spore grono maluchów zmaga się z próchnicą, w efekcie czego leczenie stomatologiczne wywołuje strach. Wcale tak być nie musi – wystarczy zadbać o pielęgnację zębów i systematycznie odwiedzać dentystę.

X

Umów wizytę

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej