Cennik naszych usług

Porównaj jakość, a nie ceny!

Zaufaj nam! Gwarantujemy, że Twoje zęby staną się piękne i zdrowe.

Szanowni Pacjenci,

Miło nam poinformować, że zgodnie z naszą nadrzędnym celem i w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi doświadczeni lekarze stosują materiały i sprzęt tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Polsce, dzięki czemu jakość idzie w parze z estetyką uśmiechów naszych pacjentów. W całym procesie leczenia otaczamy naszych pacjentów troską i opieką, aby czuli się maksymalnie komfortowo.

Cennik ma charakter poglądowy, dokładny koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w gabinecie Stomatologia Zwycięzców Stargard.

Oferujemy dogodne formy płatności – gotówka, karty płatnicze, przelew, Mediraty – finansowanie leczenia za pomocą atrakcyjnie oprocentowanych rat.

Przedstawiamy skrócony cennik naszej kompleksowej oferty usług:

Cennik usług stomatologicznych Diagnostyka i konsultacje

Ortodoncja

Stosujemy aparaty ortodontyczne tylko renomowanych firm,  najwyższej jakości, maksymalnie skuteczne i estetyczne dobierane indywidualnie pod kątem możliwych efektów i oczekiwań naszych pacjentów.

aparat ruchomy od 800 pln
aparat stały od 2600 pln

Implanty

Stosujemy implanty klasy premium szwedzkiego producenta Astra Tech. Są to implanty, które są w użyciu klinicznym od ponad 30 lat, najwyższa jakość potwierdzona jest z dożywotnią gwarancją producenta.

Chirurgia Stomatologiczna

Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonujemy z użyciem najskuteczniejszych znieczuleń. Zabiegi usunięcia zębów przeprowadzane są jedynie przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Protetyka

Nasze prace protetyczne wykonujemy w najlepszych pracowniach protetycznych w Polsce, na które udzielamy 2-letniej rękojmi. 

Stomatologia zachowawcza

Leczenie próchnicy wykonują doświadczeni lekarze. W odbudowie zębów stosujemy światłoutwardzalne materiały tylko najwyższej jakości, tak by nasze wypełnienia wyglądały naturalnie i funkcjonowały przez długi czas.

Stomatologia estetyczna

W pięknym naturalnym uśmiechu najważniejsze są detale. Szczególne interesują nas najnowocześniejsze, światowe rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak porcelanowe licówki oraz pełnoceramiczne korony.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zawsze wykonywane jest pod mikroskopem, dzięki czemu jest maksymalnie precyzyjne, a efekty przewidywalne i trwałe. 

Stomatologia dziecięca

W naszym standardzie jest empatyczne podejście do dzieci, a celem by nasi najmłodsi pacjenci do nas wracali z uśmiechem na twarzy.

Profilaktyka stomatologiczna

Najskuteczniejsza metoda higienizacji to skaling z piaskowaniem, polerowaniem, fluoryzacją i instruktażem higieny, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą długo cieszyć się efektami takiego zabiegu.

Leczenie paradontozy

Leczenie chorób przyzębia i chorób dziąseł jest tak samo istotne jak leczenie zębów. Nasz specjalista periodontolog leczy z sukcesem nawet trudne przypadki.

kiretaż od 170 pln
unieruchomienie zęba od 150 pln /1ząb

Wybielanie zębów

Uzyskanie bielszego o kilka tonów uśmiechu możliwe jest już po jednej wizycie dzięki naszym specjalistycznym preparatom Opalescence.

Diagnostyka stomatologiczna

Dobra diagnostyka jest kluczem do prawidłowego leczenia. Umożliwiają to nowoczesne i dokładne aparaty rentgenowskie i tomografia komputerowa. Oferujemy pełną diagnostyka bez opuszczania gabinetu. 

Konsultacje specjalistyczne od 150 pln
Cyfrowe zdjęcia RTG 40 pln
Pantomogram 90 pln
Tomografia punktowa 5x5 250 pln
Tomografia całkowita 11x11 400 pln

X

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”816″ title=”Formularz główna_umowsie”]

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej