Implanty Stargard

Zdrowy i piękny uśmiech

Estetyka i najwyższa funkcjonalność

Wiemy, że implant zęba to najdoskonalszy sposób leczenia braków w uzębieniu u pacjenta ze Stargardu. Polecamy je zarówno w leczeniu pojedynczych, jak i mnogich ubytków.  Zapraszamy do 

 

Wzór nowoczesności i wytrzymałości

Implanty posiadają wytrzymałość przewyższającą naturalne zęby, a osadzone na nich korony idealnie odtwarzają kształt i kolor własnych zębów. To właśnie one decydują o estetyce uśmiechu.

 

Komfort na każdym etapie

Wszczepienie implantu poprzedza szczegółowy wywiad z pacjentem, badania jamy ustnej, zdjęcie panoramiczne oraz tomografia komputerowa. Wszystko to dla pełnego bezpieczeństwa podczas zabiegu. Sama implantacja przeprowadzana jest w nowoczesnym, bardzo skutecznym znieczuleniu komputerowym, dlatego jest bezbolesna i komfortowa. Proces gojenia trwa od 3 do 6 miesięcy, ponadto zawsze przekazujemy pacjentom dokładne zalecenia pozabiegowe.

Implanty zębowe to wyjątkowe rozwiązanie, hamujące uszkodzenia pozostałych zębów. Już od lat przywracamy pacjentom zdrowie oraz piękny uśmiech, właśnie dzięki nim. Podczas zabiegu wykazujemy się najwyższą precyzją i delikatnością, ponieważ tylko to gwarantuje najlepsze rezultaty leczenia.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
konsultacje implantologiczne 2000 pln
zabieg wszczepiania implantu 2500 pln
odbudowa korony 2500 pln

Umów się na wizytę

już teraz!

X

Umów wizytę

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej