Leczenie kanałowe Stargard

Ratujemy Twoje zęby!

Bardzo często jedynym sposobem na uratowanie poważnie zniszczonego zęba pacjenta ze Stargardu, jest leczenie kanałowe. Polega ono na usunięciu zmienionej chorobowo miazgi (naczynia oraz nerwy) z komory i kanałów korzeniowych, poszerzeniu ich za pomocą specjalnych narzędzi rotacyjnych i wypełnieniu płynną gutaperką. Wymaga ono od stomatologa niezwykłej precyzji i umiejętności. Przeprowadzone z najwyższą troską, pozwala na uratowanie zęba, który odpowiednio przeleczony i odbudowany może pełnić swoją funkcję jeszcze przez długie lata. Osiągamy maksymalną dokładność i najlepsze efekty leczenia, ponieważ korzystamy z mikroskopu.

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem 

Zastosowanie mikroskopu w praktyce pozwala na:
  • zlokalizowanie bardzo wąskich kanałów 
  • precyzja podczas pracy
  • zamykanie perforacji
  • usunięcie złamanych narzędzi
  • przeprowadzenie powtórnego leczenia kanałowego 

Nie należy lekceważyć leczenia kanałowego ani przerywać już rozpoczętych działań. Źle przeprowadzone leczenie bądź zaniedbany i nieprzeleczony ząb, może wywołać silny ból lub doprowadzić do powstania ropnia.

Bez zaawansowanego leczenia, sprzętu oraz wiedzy naszych stomatologów, nie mielibyśmy możliwości uratowania tych zębów, które zostały skazane na usunięcie.

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
dewitalizacja zęba ze znieczuleniem 220 pln
leczenie kanałowe od 750 pln
usunięcie złamanego narzędzia w kanale od 350 pln

X

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”816″ title=”Formularz główna_umowsie”]

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej