Leczenie paradontozy Stargard

Często spotykanym schorzeniem wśród pacjentów ze Stargardu jest zapalenie przyzębia, czyli paradontoza. Jej objawy nie zawsze są szybko dostrzegane, dlatego bardzo ważne są regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, który w porę zauważy problem i zaproponuje odpowiednią metodę leczenia. Nasz doświadczony zespół posiada umiejętności i sprzęt, które pozwalają na skuteczną walkę z tym przykrym schorzeniem. 

 

Paradontoza

Najczęstszą przyczyną tej choroby jest nieprawidłowa higiena jamy ustnej. Nie bez znaczenia jest także palenie tytoniu, zła dieta, liczne uzupełnienia protetyczne czy cukrzyca bądź stres. Paradontoza może też przybrać szybszy rozwój za sprawą czynników genetycznych. W Stomatologii Zwycięzców wesprzemy Cię w walce z tą chorobą sprawdzonymi i przede wszystkim skutecznymi metodami leczenia.

 

Scaling

Stosujemy zabiegi higienizacyjne jamy ustnej takie jak scaling oraz kiretaż, które usuwają kamień nazębny, także z kieszonek przyzębnych. Czasami konieczne bywa szynowanie, które polega na pokryciu zębów materiałem mającym za zadanie ich unieruchomienie. Czynie je to mocniejszymi i odporniejszymi na siły gryzienia i żucia. 

 

Nie pozwolimy, by paradontoza utrudniała Twoje życie!

Nieleczona paradontoza wywołuje zwiększoną ruchliwość zębów, zaburzając prawidłowe funkcjonowanie. Utrudnia gryzienie i żucie pokarmów, powoduje też dyskomfort.

Nasz dentysta pomoże Ci, uporać się z tym przykrym problemem. Zaufaj profesjonalistom w naszej praktyce w Stargardzie.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
konsultacja periodontologiczna 150 pln
kiretaż od 170 pln
unieruchomienie zęba od 150 pln/1 ząb

X

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”816″ title=”Formularz główna_umowsie”]

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej