Ortodoncja Stargard

Piękny uśmiech na Twoich zasadach

Spełnimy Twoje marzenie o równych i zdrowych zębach. W naszym gabinecie ortodontycznym w Stargardzie wszystkie wady zgryzu można z powodzeniem leczyć za sprawą aparatu ortodontycznego. Wielość rozwiązań w tej dziedzinie nie skazuje już nikogo na klasyczny, metalowy model. Z naszą  pomocą możesz wybrać dyskretny, prawie niewidoczny aparat lub postawić na wyrazistość i ozdobić swoje zęby.

Przywracamy piękny uśmiech osobom w każdym wieku. Aparaty stosowane są u dzieci (jako leczenie wczesne), u nastolatków i osób dorosłych. Niech czas nie stanowi dla Ciebie przeszkody w drodze do zdrowia i estetyki!

 

Aparaty ortodontyczne

Aparat ortodontyczny przyczynia się do redukcji wad wymowy, korzystnie wpływa na stan dziąseł, zmniejsza też ryzyko próchnicy i chorób dziąseł. Ponadto poprawia estetykę twarzy, uśmiechu oraz samopoczucie. W naszym gabinecie pomożemy dobrać aparat najlepiej dostosowany do wieku, a także potrzeb pacjenta. Oferujemy zarówno aparaty ruchome, które można zakładać i zdejmować samodzielnie (przeznaczone głównie dla dzieci), jak i stałe.

 

Proponujemy naszym pacjentom ze Stargardu i okolicy – kilka typów aparatów stałych

 

Aparaty standardowe

Aparaty składają się z metalowych lub rodowanych (o podwyższonej estetyce) zamków oraz ligatur dostępnych w różnych kolorach. Inna opcja to bardzo dyskretne, prawie niewidoczne aparaty estetyczne (szafirowe, ceramiczne). 

 

Aparat samoligaturujący

Z kolei aparaty samoligaturujące pozbawione są ligatur, co pozwala na rzadsze wizyty w gabinecie stomatologicznym, krótsze i mniej bolesne leczenie, a także łatwiejsze utrzymanie higieny. Stosujemy wysokiej jakości system Damon, który posiada wszystkie wymienione zalety. Pacjenci, którym zależy na maksymalnej estetyce, mogą wybrać aparat samoligaturujący ceramiczny.

 

Aparat językowy

Dyskrecja i wygoda cechują także aparaty językowe. Pozwalają na niewidoczne leczenie, ponieważ mocowane są od strony języka, czyli na wewnętrznej powierzchni zębów. To gwarancja bardzo dużych walorów estetycznych.

 

Szyny Clear Aligner

Niezwykłym i nowoczesnym rozwiązaniem są szyny Clear Aligner. Przezroczyste nakładki zakładane na zęby są właściwie niewidoczne. Ponadto dzięki nim osiągnięcie pięknego uśmiechu jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Miękkie i delikatne, perfekcyjnie dopasowują się zębów, dlatego prawie ich nie czuć. Nie musisz też martwić się o dyskomfort podczas jedzenia, ponieważ możesz je w każdej chwili zdjąć. Gwarantujemy Ci niezwykłą swobodę użytkowania, którą doceniło już liczne grono pacjentów.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a nasz ortodonta odpowie Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
konsultacja ortodontyczna 150 pln
aparat ruchomy od 800 pln
aparat stały 0d 1900 pln

Umów się na wizytę

już teraz!

X

Umów wizytę

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej