Protetyka Stargard

Twój nowy uśmiech

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się poprawianiem oraz odtwarzaniem prawidłowego układu zębów. Obecnie w naszym gabinecie w Stargardzie oferuje bardzo estetyczne i wygodne rozwiązania, takie jak porcelanowe korony i mosty, protezy szkieletowe (również bezklamrowe z zasuwami, zamkami, zatrzaskami, koronami teleskopowymi) protezy elastyczne i akrylowe.

Korony protetyczne, mosty oraz licówki to uzupełnienia protetyczne, które przywracają prawidłowe funkcje żucia i gryzienia, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Korzystamy z doskonałych materiałów, które gwarantują trwałość wykonanych uzupełnień. Po konsultacji i poznaniu Twoich oczekiwań zaproponujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania.

 

Korony

Korona protetyczna zastępuje widoczną część zęba, dlatego tak ważne jest jej precyzyjne odtworzenie. Sięgamy po to rozwiązanie, gdy ząb jest uszkodzony na tyle, że standardowe wypełnienie nie da zadowalających efektów. Wykonujemy korony pełnoceramiczne, z porcelany na metalowej podbudowie, a także korony na podbudowie z tlenku cyrkonu. 

 

Mosty

Most stosuje się w przypadku braku od 1 do 2 zębów w swoim sąsiedztwie. Wymaga oszlifowania zębów, które znajdują się obok luki. Następnie osadza się na nich korony zębowe, które są połączone przęsłami. W zależności od potrzeb pacjenta proponujemy mosty porcelanowe na podbudowie metalowej, z tlenku cyrkonu lub pełnoceramiczne.

 

Licówki

Zawsze proponujemy naszym pacjentom najlepsze rozwiązania, dlatego w naszej ofercie posiadamy licówki na zęby. Dzięki nim możliwie jest uzyskanie perfekcyjnego uśmiechu, w iście hollywoodzkim stylu. Te cienkie płatki porcelany lub kompozytu, doskonale korygują drobne przebarwienia, nierówności czy przerwy. Licówki porcelanowe są trwałe i odporne na uszkodzenia, z kolei licówki kompozytowe bez szlifowania nie wymagają ingerencji w szkliwo.

 

Gdy niemożliwe jest zastosowanie protez zębowych stałych, protetyk w naszej praktyce proponuje najwyższej jakości protezy ruchome.

 

Protezy elastyczne

Protezy elastyczne gwarantują duży komfort użytkowania i są przy tym bezpieczne dla pacjenta. Wyróżnia je też bardzo wysoka stabilność, dzięki elastycznym klamrom. Ten typ uzupełnienia umożliwia precyzyjne dopasowanie do koloru naturalnego koloru zębów i dziąseł. Pozbawione metalowych elementów są odpowiednie dla alergików.

 

Protezy szkieletowe

Protezy szkieletowe cechuje lekkość konstrukcji i wygoda. Nie uciskają wyrostka zębowego, ponadto klamry czynią je stabilnymi.

 

Protezy zębowe bezklamrowe

Z kolei protezy zębowe bezklamrowe pozbawione są klamer, ponieważ mocuje się je za pomocą zatrzasków, koron teleskopowych, zasuw bądź magnesów. Wymagają wcześniejszego szlifowania zębów i osadzenia na nich korony zębowej.

 

Protetyka dentystyczna w naszym gabinecie to leczenie na najwyższym poziomie.

Brak zęba nie musi oznaczać nieodwołalnej utraty estetyki uśmiechu. W Stomatologii Zwycięzców dzięki osiągnięciom współczesnej protetyki, specjalistycznej wiedzy i najlepszym narzędziom pomożemy odzyskać Ci piękny i zdrowy uśmiech. Z naszą pomocą Twoje życie stanie się lepsze.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
konsultacja protetyczna 150 pln
proteza od 2000 pln
korona cyrkonowa pokryta porcelaną 200 pln
licówka od 800 pln

X

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”816″ title=”Formularz główna_umowsie”]

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej