Wybielanie zębów Stargard

Śnieżnobiałe zęby!

Śnieżnobiałe zęby, jak nic innego dodają twarzy blasku. Piękny, promienny uśmiech jest teraz w zasięgu ręki. Możesz uzyskać go za sprawą zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym bądź w domowym zaciszu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam polecać rozwiązania skuteczne, a zarazem bezpieczne!

 

Wybielanie w domu

To najtrwalsza z dostępnych metod wybielania zębów. Polega na nakładaniu na zęby specjalnych nakładek, które wypełniane są żelem wybielającym. Nosi się je kilka godzin dziennie lub zakłada na noc. Zakładki przygotowane przez stomatologa są dokładnie dopasowane do indywidualnego pacjenta.

 

Wybielanie zębów u dentysty

Wybielanie zębów w gabinecie Stargardzie odbywa się podczas jednej wizyty, co czyni je najszybszą metodą na uzyskanie lśniącego uśmiechu. Lekarz zabezpiecza zęby i dziąsła koferdamem, a następnie kilkukrotnie pokrywa zęby żelem, który naświetlany jest specjalną lampą. 

Nowoczesne metody wybielania nie niszczą zębów ani dziąseł, są przy tym niezwykle skuteczne. Podkreślamy jednak, że trwałość efektów zabiegu zależy od diety oraz tego, czy pacjent pali. Skutecznie i bezpiecznie! Przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

 

Śnieżnobiałe zęby to Twoje marzenie? Zrealizuj je!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
jeden zabieg wybielania zębów 1000 pln

Umów się na wizytę

już teraz!

X

Umów wizytę

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej