Wybielanie zębów Stargard

Śnieżnobiałe zęby!

Śnieżnobiałe zęby, jak nic innego dodają twarzy blasku. Piękny, promienny uśmiech jest teraz w zasięgu ręki. Możesz uzyskać go za sprawą zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym bądź w domowym zaciszu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam polecać rozwiązania skuteczne, a zarazem bezpieczne!

 

Wybielanie w domu

To najtrwalsza z dostępnych metod wybielania zębów. Polega na nakładaniu na zęby specjalnych nakładek, które wypełniane są żelem wybielającym. Nosi się je kilka godzin dziennie lub zakłada na noc. Nakładki przygotowane przez stomatologa są dokładnie dopasowane do indywidualnego pacjenta.

 

Wybielanie zębów u dentysty

Wybielanie zębów w gabinecie Stargardzie odbywa się podczas jednej wizyty, co czyni je najszybszą metodą na uzyskanie lśniącego uśmiechu. Lekarz zabezpiecza zęby i dziąsła koferdamem, a następnie kilkukrotnie pokrywa zęby żelem, który naświetlany jest specjalną lampą. 

Nowoczesne metody wybielania nie niszczą zębów ani dziąseł, są przy tym niezwykle skuteczne. Podkreślamy jednak, że trwałość efektów zabiegu zależy od diety oraz tego, czy pacjent pali. Skutecznie i bezpiecznie! Przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

W ofercie również mamy rozjaśnianie zębów. Jest to zabieg wykonywany po higienizacji. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu wybielającego i naświetleniu go lampą Blanc-One. Dzięki temu zęby stają się jaśniejsze o kilka tonów w przeciągu dziesięciu minut.

Śnieżnobiałe zęby to Twoje marzenie? Zrealizuj je!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Nasze przykładowe ceny
zabieg wybielania w gabinecie 1200 pln
wybielanie zębów za pomocą indywidualnych nakładek 1000 pln
higienizacja z rozjaśnianiem 650 pln

X

Umów wizytę

[contact-form-7 id=”816″ title=”Formularz główna_umowsie”]

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.Czytaj więcej